Головна / Стислий огляд подій / Діти на Сокальщині отримують калорійну їжу, в харчоблоках дотримуються санітарногігієнічних норм

Діти на Сокальщині отримують калорійну їжу, в харчоблоках дотримуються санітарногігієнічних норм

В цьому навчальному році із 63 ми перевірили харчоблоки у 25 школах. Зокрема, у Мурованській, Себечівській, Сокальських №№3 і 4, Тартаківській, Переспівській, Варязькій, Великомостівській та ін. Учні 14 класів забезпечені гарячим харчуванням, у 5 школах, де немає харчоблоків, його завозять. Цим, а також постачанням продуктів, займається ПП «Сузір’я» (Г. Пилипчук). Діти отримують калорійну їжу, в харчоблоках дотримуються санітарногігієнічних норм. Виявлені незначні порушення, як от непромаркований інвентар тощо.

У дитячі садочки району продукти завозять ПП «Сузір’я, ПП «Микита» та ТзОВ «Дукат». Діти забезпечені триразовим харчуванням. Із 38 дитячих дошкільних закладів ми перевірили 10, зокрема, у Стенятині, Горбкові, Княжах, Скоморохах, Лучицях, Теляжі, Смикові та інших селах. І також не виявили суттєвих порушень, хіба що подекуди використовують заборонений пластиковий посуд та тримають в холодильниках разом несумісні продукти.

Марія ПАШКУТСЬКА, помічник санітарного лікаря райсанепідстанції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!