Стислий огляд подій

На Яворівщині виділено 70 тисяч гривень для проведення тестування на наявність коронавірусу у працівників дитсадків

Перед тим як відкрити дитячі садочки потрібно провести відповідні підготовчі заходи, щоб робота була організована відповідно до всіх санітарно-гігієнічних вимог під час епідемії.

Рішенням ТЕБ і НС виділено у Яворівському районі 70000 грн. на проведення тестування на наявність коронавірусу у працівників ДНЗ.

Тестування проведуть аби упевнитись, що ні в кого з персоналу ДНЗ немає безсимптомного перебігу СOVID-19, аби убезпечити дітей і працівників від інфікування.

Початок роботи садочків заплановано з 10 серпня. Утім, запрацюють лише ті, чию готовність засвідчить комісія з працівників Держпродспоживслужби та відділ освіти освіти, яка має перевірити виконання усіх протиепідемічних вимог і підписати відповідний акт.

Освітній процес організують так, щоб діти більше часу перебували на свіжому повітрі, у приміщенні вони тільки їстимуть і спатимуть.

Уранці на вході до закладу медична сестра робитиме дітям температурний скринінг та записуватиме покази у журнал. Якщо температура не перевищує 37,2 і відсутні ознаки респіраторних захворювань, дитину передають вихователям у групу. Протягом для температуру будуть мірятимуть і дітям, і персоналу.

Голос Сокальщини на GoogleNews