Стислий огляд подій

Для внутрішньо переміщених дітей провели екскурсію «Пізнаємо Яворівщину разом»

Вчора, 13 липня в рамках проєкту дитячі точки “Спільно” для дітей, сім’ї яких стали вимушеними переселенцями через російську агресію Центр надання соціальних послуг Новояворівської міської ради організував екскурсію у Новояворівський краєзнавчий музей «Пізнаємо Яворівщину разом».

«Метою даного проєкту є залучення дітей до історії Яворівського району, відволікти їх від повсякденних новин та внести яскраві кольори життя. Адже, діти повинні проживати щасливо. Наше завдання зробити все, для того аби вони раділи» – ділить начальник центру надання соціальних послуг НМР Оксана Білан-Звізло Відтак, для дітей, які знайшли прихисток у Новояворівскій громаді представили історію про мистецьку спадщину, яворівську іграшку, традиції Яворового краю. Зустріч пройшла у формі діалогу, діти гарно провели час із позитивними емоціями та щирими захопленнями

Зазначимо, проєкт #Дитячі_точки_СПІЛЬНО_від_ЮНІСЕФ реалізується у партнерстві з Українською освітньою платформою ЮНІСЕФ. В рамках цього проєкту фахівці із соціальної роботи центру спільно з педагогами систематично проводять подібні заходи для дітей з-поміж ВПО.

Голос Сокальщини на GoogleNews