Стислий огляд подій

До Червоноградських рятувальників завітали школярі

5 березня учні 2 класу Волсвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальського району в рамках «Тижня безпеки дитини» відвідали 33 державну пожежно-рятувальну частину м.Червоноград.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Дітям розповіли, як вогнеборці реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням сподобався огляд техніки та устаткуванням.

Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі було звернено увагу на причини виникнення пожеж та їх запобігання, і як правильно діяти у разі пожежі. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії рятувальника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.