Стислий огляд подій

До 20 липня львівські перевізники повинні оприлюднити точний графік руху маршруток

Міський голова Львова Андрій Садовий зобов’язав перевізників скласти чіткий графік руху маршруток та забезпечити його дотримання водіями – як повідомляє

«Я хочу як нормальна людина приходити на зупинку і бачити правдивий графік, щоб маршрутки приходили секунда в секунду. Ми говорили, що до 20 липня це має бути виконане. Якщо цього не буде, то полетять голови. Зокрема я дивлюсь зараз в бік пана Берези (директора ЛКП «Львівавтодор» – ред.)», – заявив Андрій Садовий під час апаратної наради з управлінцями ЛМР 15 липня.

Він також наголосив, що на кожній зупинці має бути встановлене табло із детально розписаним графіком руху кожного автобуса. 20 липня чиновники мають перевірити, чи перевізники Львова дотримались вищеозвучених вимог.

Натомість начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів ZAXID.NET, що вимагати від перевізників чіткого дотримання графіку руху у центрі міста складно, оскільки центр перевантажений автомобілями, а окремої смугу руху для громадського транспорту ще не побудували.

«Контролювати, чи вони дотримуються графіку ми можемо за допомогою GPS-навігаторів, котрими обладнаний кожен автобус. Однак чи водії фізично зможуть дотримуватись цих графіків, наразі під питанням», – зауважив Віктор Щир.

До слова, у жовтні минулого року активісти ГО «За якісний транспорт» також вимагали від перевізників оприлюднити графіки руху маршруток та розклеїти їх в автобусах. Активісти отримали від перевізників графіки руху та самостійно їх роздрукували. Однак розклеїло вже готові наліпки у своїх автобусах тільки ТзОВ «Міра і Ко». Утім, перевізники так і не дотримуються чітких графіків руху.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *