Стислий огляд подій

В Червонограді у період дії військового стану для підприємців зменшено вартість оренди комунального майна

На період дії воєнного стану орендарі комунального майна сплачуватимуть на 30% менше, а ФОПів-захисників України від орендної плати звільнено. Таке рішення прийняли депутати Червоноградської міської ради під час чергового засідання сесії.

Відтак, на період воєнного стану і протягом трьох місяців після його припинення чи скасування, але у будь-якому разі до 31 грудня 2022 р., за договорами оренди комунального майна, чинними станом на 24 лютого 2022 р. або укладеними після цієї дати за результатами аукціонів, що відбулися 24 лютого 2022 р. або раніше вирішено:

  • звільнити від орендної плати орендарів комунального майна фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану;
  • звільнити від орендної плати орендарів, які використовують майно, розміщене у закладах культури і освіти, якщо об’єкт оренди було передано в оренду на погодинній основі (не довше ніж до 30 вересня 2022 року)
  • орендарям нараховувати оренду плату у розмірі 70 відсотків розміру орендної плати, встановленої договором оренди (з урахуванням її індексації).

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.