Головна / Стислий огляд подій / Добровільно здасте зброю – підтримаєте спокій та безпеку громадян

Добровільно здасте зброю – підтримаєте спокій та безпеку громадян

 Біда приходить підступно, раптово і кожного разу із найнесподіванішого боку. Чи можна її уникнути? Відповідь на це питання вже не поверне час назад, не поновить здоров’я, не верне на цей світ відібране людське життя. Що це – збіг обставин чи людська недбалість?

 
На жаль, щомісяця на Львівщині виявляють факти незаконного зберігання зброї та вибухівки, які становлять небезпеку, загрозу правопорядку, можуть забрати чи покалічити життя та здоров’я.
 
Одним з найвірніших вирішень цієї проблеми є добровільна здача зброї та вибухівки. За законом від кримінальної відповідальності звільняються громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби, які зберігають незаконно. Ті, хто в зазначений термін добровільно здадуть в органи внутрішніх справ мисливську, вогнепальну, холодну, газову зброю, надалі, після оформлення відповідних документів, зможуть зареєструвати її як особисту власність і використовувати на законних підставах. Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України. За детальнішими роз’ясненнями потрібно звертатися до працівників дозвільної системи та дільничних інспекторів міліції.
 
Нагадую, що ст. 263 Кримінального Кодексу України за незаконне зберігання зброї передбачає штраф від 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі строком до 3 років.
 
З 1 по 30 листопада ц. р. Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області вкотре проводить місячник добровільної здачі зброї. Просимо всіх жителів Сокаля та району відгукнутися на проведення заходів по добровільній здачі зброї та вибухівки, допомогти у виявленні осіб, які зберігають і володіють зброєю, не маючи на це законних підстав, і тим самим запобігти травматизму, скоєнню злочинів та нещасним випадкам. Про такі факти повідомляйте в чергову частину Сокальського районного відділу міліції за адресою: м. Сокаль, вул. Міцкевича, 9, тел.: 22254, 28695, 102, або іншим зручним для вас способом.
 
Для громадян, які потребують консультації стосовно зберігання, перереєстрації вогнепальної зброї, за цією адресою проводить прийом старший інспектор дозвільної системи, старший лейтенант міліції Микола Кулик. Прийом відбувається кожного вівторка та четверга з 10.00 до 19.00 год. та першої і третьої суботи кожного місяця з 10.00 до 13.00 год.
 
Пам’ятайте: нехтуючи правилами зберігання та застосування зброї, її власники не лише самі наражаються на небезпеку, а й ставлять під загрозу життя і здоров’я інших людей, а незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків.
 
Володимир СПІЧАК,начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл., підполковник міліції.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!