Стислий огляд подій

Про домову службу у Львові – новий підхід щодо надання послуг з ремонту помешкань

Домова служба у Львові. Якісні послуги добрих майстрів. 

Одне людське прислів’я каже, що не можливо закінчити ремонт, його можна тільки призупинити. Процес ремонту часто супроводжує  основне професійне заняття переважної більшості людей.  Кожному хочеться зробити все за  раз і вже більше до питання ремонту не повертатись. Якось хочеться не занурюватись в процес ремонту, а лише пояснити майстру проблему, узгодити принципові питання і в решті решт оцінити результат.

Але ж де і як  відшукати таких “чудо”- майстрів, біля яких не треба було б бігати, над якими не потрібно буде стояти, і яким не було б потреби ретельно пояснювати, як правильно виконати роботу? Чи вміє хтось прийти, порадити, якісно виконати роботу за нормальну ціну і гарантувати, що все буде добре працювати ? Логічно, що це мала би бути компанія, метою якої є зручне, швидке, професійне вирішення різних побутових проблем. Саме такою компанією і є Домова служба у Львові.  Напевно, ви вже викликали  майстрів нашої служби і склали власну думку щодо рівня нашого сервісу. Ми тільки спробуємо підкреслити  наступними аргументами переваги та плюси нашої служби в порівнянні з  «майстрами з оголошень»  і схожими фірмами.

1.         Працюємо в зручний та потрібний для замовника час.

Замовити майстра можливо тоді, коли потрібно вам. Диспетчери приймають замовлення щоденно з 7.00 до 21.00 години, а майстер вже приїде на замовлення на потрібний Вам час.

2.         Всі майстри за одним номером.

Клієнтам не потрібно шукати по оголошенням, дзвонити на різні номери, щоб знайти потрібних майстрів з різних профілів роботи. За  номерами телефонів Домової служби у Львові ви зможете викликати сантехніка, електрика, столяра, вантажників, майстрів з ремонту квартири, прибиральницю, зварювальника, , спеціаліста з ремонту пральних машин, холодильників, газових котлів, колонок тощо.

3.         Більше 1000 різних послуг.

Ми надаємо більше 1000 послуг у будь яких напрямках забезпечення Вашого комфорту.

3. Ціни на послуги чітко визначені і доступні всім.

Перед тим як викликати майстра бажано, уточнити вартість роботи, яка буде виконана, таким чином ви уникаєте незручностей і непорозумінь при розрахунку. Ціну можна дізнатись у диспетчера, знайти на сайті служби чи подивитись в Каталозі послуг. Ціни на послуги доступні і, в багатьох позиціях, нижчі за ціни «майстрів за оголошеннями».

4.         Готівковий або безготівковий розрахунок.

З нами можливо розраховуватись не лише готівкою, а й по перерахунку. Це буде зручно для фірм та приватних організацій.

5.         На виконані роботи надається письмова гарантія

Це головна перевага Домової служби. Зазвичай приватний майстер не надає письмової гарантії на свою роботу. Тим більше, якщо раптом щось станеться, не поїде усувати проблему  до клієнта безкоштовно. Майстри Домової служби, вказують термін дії гарантії,  залишаючи у кожного клієнта Акт виконаних робіт. Домова служба гарантує, що у гарантійних випадках, майстер швидко і якісно впорається з проблемою. У службі працює відділ контролю, який слідкує за якістю виконання кожного замовлення.

6.         Приємні знижки для постійних клієнтів.

Замовник, який вдруге замовив послуги  Домової служби отримує дисконтну картку постійного клієнта зі знижкою 10% на будь-які послуги нашої служби. Картка діє безстроково.

7.         Кваліфіковані безкоштовні консультації.

Ви можете отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію щодо вирішення ваших побутових проблем, які відносяться до профілю служби, зателефонувавши до диспетчера.

8.         Можливість порадити і співпрацювати з нами.

Кожен, хто має бажання залишити відгук чи пропозиції щодо роботи служби,  допоможе нам стати краще. Ми вдячні за відгуки на послуги майстрів і ради кожній пропозиції. Кожен, хто розуміється в якісному надаванні послуг, може стати нашим партнером. Для цього треба лише поділитися своїми думками на сайті служби.

            Метою написання цієї статті не було заспівати собі дифірамби, ми лише хотіли заявити про нашу готовність вирішувати ваші побутові проблеми і бути вам корисними. Звертайтесь до нас і ми з радістю допоможемо вам!

 

 

 

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.