Стислий огляд подій

Дванадцять мільйонів виділено з Держбюджету на розвиток округу

Вдалося успішно реалізувати одну з дуже важливих депутатських функцій – відстояти інтереси громади мого округу при розподілі коштів субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам. 

Наші спільні з помічниками старання не були марними, відтепер з’явилася мож-ливість покращити стан об’єктів соціальної інфраструктури міст та сіл Сокальського, Кам’янка-Бузького районів та м. Червонограда. За результатами моїх письмових звернень до Прем’єр-Міністра України і Міністра фінансів та особистих перемовин, нарешті 124 округ отримає гроші для
соціально-економічного розвитку. 

Відповідно до Постанови Уряду від 24 червня 2016 р. №395 кошти підуть безпосередньо в бюджет Сокальського (9580000 гривень), Кам’янка-Бузького районів (420 000 грн.), м. Червонограда (2 000 000 грн.). Вітаю всіх моїх краян, які втратили надію через те, що їх інвестиційні мікропроекти були «зарубані» на рівні обласної влади. Тепер ви матимете можливість втілити плани і поліпшити соціальну сферу краю. 

До переліку об'єктів фінансування увій-шли практично усі надзвичайно важливі, але «непрохідні в області» проекти. Це 69 об'єктів мого округу! Лікарні, дитячі садочки, школи, народні доми, сільські громади отримають вкрай необхідні їм кошти. Подія вселяє оптимізм, дуже сподіваюся, що кожна копійка буде використана ефективно і на благо людям. За доцільністю і ефективністю витрачання коштів стежитимуть місцеві осередки нашої молодої політичної сили «Народний Контроль». Вірю, що обіцянка керівників місцевих органів влади співфінансувати ці об’єкти як мінімум в такому ж розмірі, буде ними реалізована. Це дасть змогу спільними зусиллями значно покращити соціальну інфраструктуру для моїх краян.

Олег МУСІЙ, народний депутат України.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.