Стислий огляд подій

Експерти «Форекс Тренд» про проміжні підсумки конкурсу «Мільйон у вмілі руки -2»

Вже 16 вересня стартував другий міжнародний конкурс « Мільйон у вмілі руки – 2» , як розповів в інтерв'ю експертам розділу «Новини форекс » журналу «Біржовий лідер » генеральний менеджер компанії «Форекс Тренд» Андрій Полішевіч . Вже дивлячись на перші угоди конкурсантів можна зрозуміти , що нове змагання точно перевершить попереднє за напруженням боротьби і за своїми результатами . А до даного моменту ми змогли зафіксувати і перший рекорд – кількість учасників у кілька разів перевищила перший конкурс , які , як слід нагадати , торгують на свої особисті кошти , починаючи з депозиту в 10 000 доларів.

Ця велика стартова сума обумовлюється тим , що сам турнір дуже серйозний і серйозні перспективи його учасників. Адже для того щоб управляти капіталом серйозних інвесторів , трейдер повинен показати і довести їм свою професійну придатність і спроможність, вміння вести справи з великими фінансовими засобами . А у свою чергу , власні гроші в тисячі доларів набагато краще різноманітних вимог і регламентів дисциплінують трейдера і змушують його приймати правильні , виважені і тільки точно продумані рішення .

Для тих інвесторів , які з увагою стежать за конкурсом , такий підхід є найбільш привабливим , адже трейдери, які доводять свої стабільні доходи в умовах волатильності ринку і жорсткої боротьби , швидше за все , такі ж результати будуть демонструвати і при торгівлі капіталом інвестора.

Крім усього іншого , для учасників передбачені і спеціальні призи. І навіть якщо ви не зайняли ні одне призове місце і не виграли турнір , то дуже може бути , що інвестори , все одно укладуть угоду з вами. Це станеться , звичайно ж , якщо Ваша торгівля буде відрізнятися правильним співвідношенням ступеня ризику до потенційних доходах , стабільністю та ефективність проведення угод . Наприклад , за результатами попереднього турніру більшість трейдерів , які не зайняли перші місця , залучили великі капітали інвесторів завдяки перерахованих достоїнств і зараз вважаються одними з найуспішніших керівників компанії «Форекс Тренд» .

Переможцями будуть оголошені учасники , на конкурсному рахунку яких зафіксують найбільший баланс у відсотковому співвідношенні. Конкурс закінчиться до 20 грудня , а вже 29 грудня буде оголошено результати цього грандіозного змагання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.