Стислий огляд подій

Епідемічна ситуація в Сокальському районі стабільна

Комунальні служби Сокаля працюють в штатному режимі, «Сокальжитлокомунсервіс» проводить очистку доріг міста від снігу, піском посипані усі головні вулиці. Про це в ході вівторкової наради в Сокальській РДА повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його словами, зараз триває документальна передача нових трактора і сміттєвоза на баланс житлокомунсервіса.

Крім того, в ході наради, яку проводив голова Сокальської РДА Роман Токай, за участі керівництва районної ради, очільники управлінь, відділів, установ, закладів і підприємств Сокальщини доповіли про роботу ввірених підрозділів. Триває робота із втілення міжнародного проекту щодо туристичного маршруту по Західному Бузі. За словами голови райради Миколи Паська, нагальним є питання передачі ділянки в районі міського пляжу під облаштування туристичної бази байдарочників.

Медики району надають ургентну, амбулаторну і стаціонарну допомогу в повному обсязі, проблемних питань немає. Про це повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. За даними медика, епідемічна ситуація в районі стабільна, захворювань на кір на Сокальщині не фіксують. Робляться щеплення, як зазначає Роман Швед, вакцини в лікарні достатньо.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.