Стислий огляд подій

Місцеві ради Сокальщини мають можливість взяти участь у проєкті, спрямованому на капітальний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури

2 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо участі місцевих рад району в конкурсі проектів місцевого співробітництва, який проводиться в межах  Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019-2020 роки. У засіданні взяли участь заступник голови Сокальської райради Василь Бойко, сільські голови Хоробрівської, Савчинської, Опільської, Варязької сільських рад Володимир Сава, Василь Калька, Андрій Дмитрів, Олександра Сухоручко та секретар Тудорковицької місцевої ради Світлана Дейнека.

Микола Пасько ознайомив присутніх із деталями конкурсу та можливостями, які пропонуються для тих територіальних громад, що попередньо уклали угоду про співробітництво і внесли її в Реєстр договорів про співробітництво територіальних громад Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Проекти повинні бути спрямовані на проведення реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціальної інфраструктури, придбання обладнання.  Термін реалізації – до кінця 2020 року. Максимальна сума, яку може надати область становить не більше ніж 1,5 млн гривень. 50% фінансування виділяється з обласної скарбниці, а 50% – кошти бюджетів місцевого самоврядування – учасників конкурсу та інші внески. Окрім того, обов’язковим є небюджетний внесок, не менше 2% від загальної кошторисної вартості проєкту.

Очільник райради запропонував присутнім керівникам вищеназваних місцевих рад взяти участь в цьому конкурсі і написати проєкт, який буде стосуватись збору побутових відходів: придбання спеціалізованих сортувальних контейнерів для скла, пластику, обладнати майданчики для їх розміщення, збір відсортованого сміття.

Присутні голови рад підтримали таку думку і висловили пропозицію щодо необхідності придбання трактора із навісним обладнанням. Такий транспортний засіб міг би виконувати кілька функцій: косити траву, вивозити роздільне сміття, розчищати сніг тощо.

На завершення Микола Пасько попросив присутніх розрахувати орієнтовний бюджет проєкту, щоб в подальшому готувати всю необхідну документацію для подання на конкурс проектів місцевого співробітництва. Василю Бойкові дано доручення вивчити питання відведення земельної ділянки щодо облаштування сміттєвих майданчиків та встановлення контейнерів.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.