Головна / Стислий огляд подій / Гірники шахти «Надія» виконали виробниче завдання 2015-го з вуглевидобутку

Гірники шахти «Надія» виконали виробниче завдання 2015-го з вуглевидобутку

Не зрадили традиції – працювати високо-ефективно гірники шахти «Надія» й цього року, що дозволило їм достроково, 29 липня виконати виробниче завдання 2015-го з вуглевидобутку.

135 тисяч тонн «чорного золота» під символічну новорічну ялинку поклали надіївські вуглекопи і довели, що навіть сьогодні, попри кризу у вугільній промисловості, яка перешкоджає на кожному кроці, напружену політичну ситуацію в країні, на шахті роблять все можливе, щоб працювати на повну силу, мати показники не гірші, ніж у попередні роки…

Рівно на п’ять місяців, а це, зауважте, майже на півроку раніше календаря, Новий рік прийшов на шахту «Надія». Таким чином, «надіївці» першими серед інших шахт Прибужжя запалили новорічну ялинку – символ закінчення виробничого року.

Коли «кліть» піднялася нагору, і звідти вийшли приблизно два десятки шахтарів, двоє з яких, а саме А. Бучма та В. Хвалібота тримали чималу вугільну брилу із написом «135 000 тонн» – святкування розпочалось.

– Сьогодні на нашій шахті, дійсно, велике свято, – зазначив директор «Надії» М. Криштопа. – Це перемога всього нашого колективу. Незважаючи на всі проблеми та непередбачувані ситуації, які були справжнім випробуванням для нашого колективу, ви залишаєтеся вірними встановленої роками традиції бути першими. Це підтверджує і сьогоднішній трудовий рубіж – дострокове виконання річної програми. Кожна видана вами нагора тонна – це вже подвиг. І нехай він продовжується разом з упевненим процвітанням шахти.

Дострокове виконання річного плану стало можливим завдяки злагодженій роботі всього колективу і добувних ділянок зокрема, грамотному інженерно-технічному управлінню виробництвом, постійній увазі з боку керівництва «Надії», а саме директора шахти М. Криштопи, головного інженера М. Пирога, заступника директора по виробництву М. Пугача. До досягнутого успіху доклали значних зусиль видобувні та прохідницькі дільниці, а саме робітники дільниці №1 – начальник М. Казибрід (бригадир В. Питель, І. Хвалібота, С. Сахарук), дільниця систематично демонструє високі результати роботи. На їхньому рахунку не одна тисяча тонн дорогоцінної енергетичної сировини. А це – значний внесок у економічний поступ копальні. Робітники дільниці №4 – начальник Т. Малицький (бригадир А. Мись та В. Троцько), які завжди працюють злагоджено і ритмічно. Адже всі вони зарекомендували себе дисциплінованими та вмілими працівниками. 

Однією з найважливіших ділянок на шахті була і залишається своєчасна підготовка очисної лінії. Адже відомо – вугілля починається з проходки. Саме прохідники і зіткнулися з усіма капризами геології. Але ефективне керівництво дільницею С. Троцька разом з бригадирами В. Малком, В. Гнатівим, А. Бабенком, О. Івасівим довели, що ніякі труднощі не можуть перешкоджати у досягненні високих виробничих результатів. 

Чимало зусиль для забезпечення стабільної та безаварійної роботи шахти докладають працівники дільниці шахтного транспорту, під керівництвом молодого та здібного начальника Д. Коркіна.

Злагоджено працюють дільниці шахти, а саме дільниця буровибухових робіт, де вміло координує роботу К. Боровець, якісно виконує свою роботу дільниця СО, під керівництвом С. Левицького та дільниця ГРШО під керівництвом І. Федорця, дільниця технологічного комплексу, роботою якого вже багато років вдало керує О. Улицький, енергомеханічна служба шахти, під керівництвом головного енергетика С. Калашнікова, працівники дільниці вентиляції та техніки безпеки, начальник Я. Шокало. Якісне транспортування гірничої маси здійснює дільниця підйому під керівництвом Ю. Благути. Дають нове дихання, а то і другу молодість гірничошахтному обладнанню майстри дільниці з ремонту забійного обладнання, якою ефективно керує І. Лех. 

Звичайно, список передовиків шахти не обмежується названими прізвищами, адже в здобутих тоннах є частинка праці кожного «надіївця», за що їм – честь і слава!

Голова профспілки Р. Віхоть, привітавши гірників з перемогою, побажав добувачам гарячого сонцекаменю, безпечної праці та міцних тилів удома.
На усі гаразди в наступному році шахтарський колектив поблагословив духовний наставник шахти – отець Дмитро Улицький.

Привітала шахтарів і малеча з підшефного дитячого садочка «Ромашка» разом із завідувачем Н. Водонос. Усіх присутніх вони потішили чудовими вокальними композиціями та просто щирими дитячими усмішками.

Наші «надіївці» сповнені рішучості і надалі, не зменшувати темпів у роботі і своєю працею внести гідний внесок у виконання виробничих завдань рідного підприємства.

Оксана ВОЗНЯК.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!