Стислий огляд подій

Готові до перекриття й міжнародної траси

1 грудня жителі села Опільсько перекривали дорогу. Адже проїхати зі Забужжя до Боянич уже не можливо. Але це, на жаль, не поодинокий такий відтинок дороги на Сокальщині. З пікетувальниками зустрічалися заступник голови РДА Анатолій Василишин та заступник голови районної ради Василь Бойко. Поки що дійшли думки засипати щебенем найглибші ями…

Ось що нам сказала Марія Вільхова: 

– Усіх людей турбує наболіле питання ремонту доріг. Ніхто про нас не думає, ніхто про нас не дбає, не роблять ні ямкового ремонту, ні капітального. Люди звернулись до мене, так як я була депутатом сільської ради, щоб допомогла. Я їх послухала і сказала: давайте будемо щось робити, якийсь мітинг чи що. Ми попередили нашого сільського голову, сільських депутатів, але на наші прохання ніхто не відгукнувся. Сільський голова поїхав у район до заступника голови районної ради Василя Бойка, він сказав, що на наше звернення буде відреаговано і приймуть рішення. Сьогодні ми вийшли о шостій годині ранку на перекритття дороги, але до нас вчасно з влади ніхто не приїхав, вийшли депутати і сказали: «Стоїте, мокнете, то мокніть і далi. Нікого не буде, вирішуйте питання, самі, ви і так нічого не вирішите». Питання доріг – найболючіше, ми не знаємо куди далі маємо звертатись. Дороги до нас вже немає зовсім. Якщо сьогодні, в такий дощ, ми нічого не вирішимо, поїдемо в обласну раду, в Київ. Акцію підтримують майже всі односельчани, прийшли люди як не з кожної хати, то через хату. Ми промокли до нитки. Якщо питання не вирішиться, будемо і надалі перекривати дорогу. 

Люди просять дозволу, щоб перекрити міжнародну трасу, на кільці в Бояничах. Ми взагалі хочемо перекрити рух до нашого села, бо дороги дуже погані. В магазини відмовляються завозити товари, навіть централізованої доставки до нас немає, мусимо за продуктами виїжджати до району, на трасу, хто куди може. 

Анатолій Василишин наголосив, що «все залежитиме скільки грошей на ремонт цієї дороги зможемо «випросити» в Кабінету Міністрів та в області. Листи на виділення коштів на ремонт доріг відправили в усі інстанції. В районі теж передбачили кошти, ще за іншу їх частину проголосують депутати на сесії районної ради». 

Василь Бойко зазначив, що в таку погоду, звичайно, ніхто ремонту не робитиме, нащо розтринькувати гроші, їх більше залишиться на ремонт весною.

Мешканці Опільсько наголосили, що підуть від хати до хати, збиратимуть підписи і з ними прийдуть на прийом до керівників і району, і області. Адже хочуть отримати чітку відповідь, коли буде відремонтована дорога. Люди запевнили, що так просто не відступлять. Нині вимагають засипати великі ями. 

Ситуація, як бачимо, з дорогами плачевна. Але вона не тільки у жителів Опільського. Майже кожне село Сокальщини немає дороги. У районі діє програма «Дороги Сокальщини» до 2017 року. Місцева влада робить все, що може. Але «Облавтодор», на балансі якого ці дороги, не ворушиться. Так що б’ємо на сполох усі…

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.