Стислий огляд подій

Гральних автоматів в прибудові костелу в Сокалі не виявлено

Нещодавно у низці ЗМІ була розповсюджена інформація про те, що під стінами костелу в Сокалі «в одній із прибудов з’явились ігрові автомати».

Цю інформацію підхопили центральні телеканали, матеріали яких подивились мільйони людей по всій Україні. Жодних “автоматів” виявлено не було, натомість в приміщені, яке перебуває у приватній власності, розташовувалась букмекерська контора.

За інформацією Сокальської РДА, «ця інформація набула розголосу вже тоді, коли заклад припинив своє існування. Букмекерську контору було закрито близько місяця тому, після втручання Сокальської райдержадміністрації та за сприяння Сокальського фонду розвитку «Сокіл», у власності якого перебуває дане приміщення.»

Щодо будівлі в центрі міста Сокаль, то вона не має єдиного власника. Її  ліва частина свого часу була передана в приватне користування, права, що перебуває у спільній власності територіальної громади Сокальського району – передана на правах господарського відання Комунальному підприємству «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради. А центральна, що належить територіальній громаді міста Сокаль – рішенням сесії Сокальської міської ради передана в оренду громаді Римо-Католицької церкви.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.