Стислий огляд подій

Цікаво про міжнародні автомобільні перевезення

Сучасний бізнес – це міжнародний бізнес і він має на увазі тісне співробітництво з партнерами по всьому світу: товари виробляються в одній країні, а продаж здійснюється в різних країнах. Для цього компанії виробника необхідно швидко і своєчасно доставляти вантаж з продукцією в будь-який куточок світу. У таких випадках на допомогу приходять компанії, що здійснюють міжнародні перевезення.

Міжнародні автомобільні перевезення здійснюються на підставі двох-або багатосторонніх договорів між країнами. Це дозволяє безперешкодно перевозити вантажі через сухопутні кордони. Кожна компанія-перевізник отримує дозвіл на здійснення діяльності, яка видається на підставі наступних вимог:

• ліцензія на транспортування вантажів автотранспортом;

• власний автотранспорт з підтвердженням проходження техогляду;

• кваліфікований персонал, що має право водіння великовантажного транспорту;

• обов’язкове страхування на предмет цивільної відповідальності.

Транспортні компанії міжнародного рівня пропонують своїм клієнтам весь комплекс послуг. Це перевезення вантажів від початкового і до звичайно пунктів, оформлення документів та маркування вантажів, митне оформлення, страхування вантажів по кожному з можливих випадків і відстеження пересування вантажів на всій протяжності маршруту.

Перед укладенням контракту представники компанії обговорюють з клієнтом питання транспортування, оптимального маршруту, оплати і страхування. Як правило, постійним клієнтам надається знижка.

Перевезення до Росії – одне з пріоритетних напрямків у будь-якої великої транспортної компанії. Це пояснюється тим, що Росія є активним учасником міжнародного ринку, тому частки імпорту та експорту рівномірно високі.

У число імпортованих в Росію вантажів входять продукти харчування, легкові автомобілі, промислове й медичне обладнання, вироби целюлозно-паперової і лакофарбної промисловості, а також товари легкої промисловості. На сьогоднішній день в Росію доставляються вантажі з країн Близького зарубіжжя, Європи і держав Південно-Східної Азії.

Доставка вантажів необхідно довіряти тільки професіоналам, тільки в цьому випадку гарантована швидка і безпечна доставка вантажів будь-яких видів в будь-яку точку.

Голос Сокальщини на GoogleNews