Головна / Стислий огляд подій / Через неналежну діяльність Уряду України може бути паралізована робота всіх комунальних підприємств Сокаля

Через неналежну діяльність Уряду України може бути паралізована робота всіх комунальних підприємств Сокаля

Державний бюджет заборгував дуже великі суми нашим підприємствам по пільгах і субсидіях, які були надані мешканцям. Тільки за лютий – 238 тис. грн. Зокрема, КП «Житлокомунсервіс» – 102 тис. грн., КП «Теплокомуненерго» та КП «Сокальводоканал» – по 68 тис. грн. Відповідно ці комунальні підприємства не мають змоги розрахуватися за електроенергію. ПАТ «Львівобленерго» попередило КП про те, що 31 березня вони будуть повністю відключені від електропостачання. Якщо б це сталося, то призвело б до припинення подачі води у домівки мешканців, бюджетні установи міста. Залишаться без тепла школи, садочки і квартири тих мешканців Сокаля, які ще користуються послугами КП «Теплокомуненерго».

31 березня були повністю відключені підстанції, які забезпечують електроенергією вуличне освітлення Сокаля, також від електропостачання відімкнено виробничу базу та водозабір №1 КП «Сокальводоканал», проте і далі працює другий водозабір і це, на думку фахівців КП «Сокальводоканал», дозволить забезпечити водою мешканців Сокаля. Звичайно частина сокальчан, які мешкають на п`ятому-четвертому поверхах чи деяких районів міста, можуть відчувати незручності, тому, що невідомо, чи вдасться забезпечити належний тиск. Ще раз хочу наголосити, що це не провина наших комунальників. І мені дивно слухати оптимістичні виступи міністра соціальної політики Павла Розенка про те, що Уряд забезпечить належну виплату всіх пільг і субсидій, коли різко зростуть тарифи на газ, електро та теплопостачання, якщо вже зараз ми відчуваємо такі великі незручності. На жаль, всетаки буде припинено теплопостачання у всіх навчальних та дошкільних закладах міста та помешканнях сокальчан, які ще користуються послугами КП «Теплокомуненерго». Проте є запевнення Департаменту фінансів Львівської ОДА, що Міністерство фінансів до кінця тижня проведе оплату пільг та субсидій.

І знову у всіх бідах звинувачуватимуть місцеву владу. Та сподіваюся, що ті зусилля Сокальської міської ради, наших комунальних підприємств з допомогою райдержадміністрації, увінчаються успіхом, і ми зможемо вирішити це питання. Маю надію, що до кінця тижня буде здійснена оплата з державного бюджету нашим комунальним підприємствам, і вони зможуть працювати в нормальному режимі.

Але така проблема виникла не лише в Сокалі, з цим зіткнулися міста Червоноград і Львів.

Богдан ЗАРІЧНИЙ, Сокальський міський голова.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four − two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!