Головна / Стислий огляд подій / Як не потрапити в пастку Інтернет-шахраїв

Як не потрапити в пастку Інтернет-шахраїв

Шахрайство в Інтернеті з кожним днем набирає обертів. Від нього не рятують модні антівіруснікі або інші форми електронного захисту . Єдиний спосіб уникнути пасток – розсудливість . Тут ми наведемо кілька правил , дотримуючись яких Ви значно зменшите ризик потрапляння в Інтернет пастку .

Загальні рекомендації :

Якщо у Вас немає бажання власноруч надавати свої реквізити шахраям , не переходьте на сайт своєї платіжної системи через сторонні посилання. Уважно стежте за URL сторінки , на якій Ви збираєтеся зробити платіж : зробити веб -ресурс , в точності схожим на сайт , наприклад , Webmoney не складає особливих труднощів . Тільки ось дані , введені у форму, потраплять прямо в руки шахраїв.

Вводите пароль тільки на сайті платіжної системи . Нікому і ні для яких цілей не повідомляйте свої дані стороннім !

Копіюйте файли з секретною інформацією і не зберігайте їх місцях загального користування. Наприклад , файл ключів до платіжних систем краще взагалі зберігати на знімному носії.

Не піддавайтеся на прийом з попередніми членським внеском ! Дуже часто зустрічаються подібні пропозиції під час пошуку віддаленої роботи. Це – пастка.

Що таке фінансова піраміда знають усі ( а багато хто навіть відчули на власній шкурі ) . Фінансова піраміда в мережі Інтернет? Легко ! Пропозиції а- ля « вишліть мінімальну суму туди-то і скоро гроші самі на Вас посиплються » і все в тому ж дусі – підступи активістів пірамід. Те ж стосується і пропозицій на кшталт « Оплатити Радуга ТВ » або ті ж голоси у ВК .

Якщо тема листа «Проблеми з Вашою аккаунтом в платіжній системі » або щось в цьому дусі , можете сміливо відправляти цей лист у кошик. Технічна підтримка платіжних систем такі листи не розсилає .

Забудьте про гарантії кредитування через Інтернет. Не звужувати нікому гроші , якщо , звичайно, хочете отримати їх назад.

« Сім разів відміряй , один – відріж » – правдива приказка , особливо якщо мова йде про онлайн -платежі . Краще зайвий раз подумати ніж заплатити не туди або не за те . Тим більше , що , практично в 100 % випадків , онлайн платіж скасувати неможливо.

Так , будьте уважні і не потрапляйте в пастки , розкидані по мережі любителями легкої наживи !

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!