Стислий огляд подій

Як правильно підібрати люстру в квартиру?

Серед усього розмаїття освітлювальних приладів самої більшою популярністю користуються люстри від http://www.multisvet.com.ua/index.php/cPath/28 . Дизайн сучасних люстр виконаний в найрізноманітніших стилях , таким чином , існує велика ймовірність , що серед цього розмаїття знайдеться саме та , яка гармонійно впишеться в дизайн Вашого приміщення. Залишилося тільки знайти такий відповідний екземпляр.

Венеціанські люстри

До вибору вимогливих покупців салони пропонують робити вибір по каталогу « ексклюзиву ». Якщо Вас не утруднить заплатити аванс і кілька тижнів провести в очікуванні , то можете стати щасливим власником , наприклад , кришталевої венеціанської люстри вартістю всього кілька тисяч євро.

Муранське скло

Особливим « шиком » вважають класичні люстри Multisvet , виготовлені з муранського скла. Його до цього часу виготовляють традиційним способом. Також популярні в наш час і люстри стилю « модерн». Ці вироби відрізняються вигнутими бронзовими , мідними , латунними каркасами , рослинними орнаментами , плафонами з непрозорої тканини або скла , імітацією «під старовину» .

Хай- тек

Серед представників молодого покоління особливою популярністю користується стиль хай- тек – напрямок, який характеризується незвичайними формами і високотехнологічними рішеннями. Основними матеріалами , які застосовуються при виготовленні таких світильників , є: хромовані метали і скло , тканини і папір , пластик і дерево. У свій час , цей стиль користувався надзвичайною популярністю серед покупців приладів освітлення , так як , по-перше , він має кардинальні відмінності від усього того , що було представлено на ринку раніше , по-друге , ціна на ці вироби значно нижче.

Галогенні

Більш економічними , на відміну від звичайних лампочок , є галогенні джерела світла . Але вони відрізняються чутливістю до перепадів напруги . Щоб забезпечити нормальну роботу цих ламп , для них потрібно купувати спеціальні трансформатори .

Люмінесцентні лампи

Люмінесцентними лампами споживається незначну кількість електроенергії . Наприклад , лампочка , потужність якої 11 Вт дає таку ж кількість світла , як і звичайна лампа , потужність 60 Вт.

Коли стоїте перед вибором освітлювального приладу , то обов'язково розрахуйте його номінальну напругу , а після зіставте його з навантаженням , яка є допустимою для електропроводки будинку . За твердженнями фахівців , покупка люстри на 10 ламп в квартиру , де старі комунікації , є ризикованою справою . Зазвичай лампочки вкручують в спеціальні патрони , виготовлені з термостійких пластмас , а рідше з кераміки . Беріть до уваги ще й те , що тип патрона визначає приналежність світильника до певного виду електроламп . Більше того , від матеріалу , який застосовується для виготовлення патронів , а також від конструкторського рішення самої люстри залежатиме максимальна її потужність . Такий показник зазвичай вказується в техпаспорті або на корпусі самого світильника.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *