Головна / Стислий огляд подій / Казначейські зобов’язання

Казначейські зобов’язання

 Найбільшим попитом казначейські зобов’язання користуються серед жителів Києва, Київської, Черкаської, Львівської областей та АРК

 
За період з 10 по 25 жовтня 2012 року в Україні придбано 176,7 тисяч сертифікатів казначейських зобов’язань (КЗ) у валюті на суму 88,5 мільйонів доларів, повідомили в «Ощадбанку», який є агентом держави з продажу КЗ громадянам. Таким чином, КЗ продано на суму, яка складає 88,5% від обсягу емісії цінних паперів.
 
Серед лідерів за обсягами розміщення стали Головне операційне управління «Ощадбанку» (78,93 тис. сертифікатів на суму 39,544 млн. дол.), Управління «Ощадбанку» по Києву та Київській області (45,64 тис. сертифікатів на суму 22,867 млн. дол.), Управління «Ощадбанку» по Черкаській області (11,71 тис. сертифікатів на суму 5,869 млн. дол.), Управління «Ощадбанку» по Львівській області (7,25 тис. сертифікатів на суму 3,629 млн. дол.), Управління «Ощадбанку» у АРК Крим (7,22 тис. сертифікатів на суму 3,618 млн. дол.)
 
Нагадаємо, 10 жовтня на фінансовий ринок України виведено новий інструмент – казначейські зобов’язання в іноземній валюті. Купивши їх, громадянин матиме можливість отримати дохід в доларах США за ставкою 9,2% при відсутності будь-яких ризиків – казначейські зобов’язання на 100 відсотків гарантовані державою. Продаж державних цінних паперів проводиться через відділення «Ощадбанку».
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!