Стислий огляд подій

Керівництво Сокальської райради взяло участь у семінарі з реалізації міжнародних проектів

18 жовтня у Львові пройшов семінар з реалізації міжнародних проектів в рамках Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки». Його проводили спеціалісти Спільного технічного секретаріату зі Львова, Варшави та Жешува. Учасниками семінару стали бенефіціари зі всієї України, які реалізовують такі міжнародні проекти. Серед них були і представники Сокальщини: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керуюча справами райради Любов Ребрина та начальник організаційно-юридичного відділу Леся Гринюк.

В ході семінару учасників поінформували про основні завдання та відповідальність бенефіціарів міжнародних проектів, про фінансові особливості реалізації проектів, вимоги до здійснення закупівель, процедури закупівель в системі «PROZORRO», проведення тендерів, реалізацію проектів із врахуванням доступності для осіб із обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що Сокальська районна рада в цьому році виграла три міжнародні проекти Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки». Перший туристичний «Єднає нас Буг» . В його рамках будуть утворені транскордонні байдаркові туристичні маршрути. Другий проект  інфраструктурний «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському (Польща), Сокальському (Україна). І останній медичний проект «На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстреної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.