Стислий огляд подій

Керівники Сокальського району виїзджають в населені пункти сільських рад з метою комплексного обстеження територій

Керівники району Микола Мисак та Ігор Дацюк виїзджають в населені пункти сільських рад з метою комплексного обстеження територій для виявлення найважливіших проблемних питань, вирішення яких потребує фінансування з районного бюджету. Вони уже побували у Хоробрівській, Тудорковицькій, Савчинській, Варязькій, Опільській, Телязькій сільських радах. У кожному населеному пункті є свої проблеми, які потрібно вирішити  про це йшла мова на зустрічах з сільськими головами, депутатами, керівниками бюджетних установ.

На районному рівні розглянуто питання координації роботи по підготовці документів щодо відведення землі під реконструкцію та капітальний ремонт автомобільної дороги  під`їзду МАПП "Угринів – Долгобичів" та об"єкти придорожнього сервісу. Необхідно підготувати відповідну документацію для продажу на аукціоні п"яти земельних ділянок в межах сіл Нисмичі та Угринів і однієї, яка примикає до дороги на Угринів. Там планують будівництво закладів придорожнього сервісу та інфраструктури.

Цього року у Львівській області до повернення лелек встановили 158 гнізд на металевій основі  поінформувала пресслужба ВАТ "Львівобленерго". Переобладнуючи лелечі оселі, енергетики водночас захищають і птахів, і повітряні лінії електропередач. У цьому році найбільше платформ під лелечі гнізда встановив Сокальський РЕМ (38).

Минулої неділі троє осіб, які мешкають на вул. Крушельницької у Сокалі, отруїлися чадним газом. Потерпілі  25-річні чоловік та жінка, а також п’ятирічний хлопчик. Їх госпіталізували у реанімаційне відділення Сокальської ЦРЛ. Стан потерпілих середнього ступеня важкості, після надання медичної допомоги їх перевели у відповідні відділи. Причину отруєння встановлюють.

Вл. інф.

Голос Сокальщини на GoogleNews