Стислий огляд подій

Книги, які треба прочитати цього літа

Тим, хто любить читання можна порадити відмінні книги, які можна прочитати у відпустці або на дачі цього літа. Друзі обговорюють новинку, а у вас на хороші книги не вистачає часу, що ж робити?

Кілька порад:

– Скачайте книгу на мобільний телефон;

– Скачайте книгу на планшет або електронну книгу;

– Скачайте аудіокнигу.

Час прочитати або прослухати книгу є завжди, просто необхідно тримати її під рукою, її можна слухати в плеєрі, поки ви стоїте в пробці на дорозі. Книгу цілком можна прочитати на мобільному, коли їдете в метро. Або просто взяти з собою планшет на дачу, і поки ввечері всі вкладаються спати, у вас є ще пара годин спокійно прочитати улюблені рядки.
Якщо ви не любите електронні версії можна купити книгу в паперовому варіанті, благо будь-який книжковий інтернет магазин просто рясніє новинками.

Що читаємо

«Вбивство в старому будинку» Енн Гренджер;

Любителям детективів сподобається сюжет, який повертає читача до Лондона. Завжди приємніше читати книги про іншій країні, поринаючи в її звичаї і звички, тим більше, коли мова йде про вбивство.

«Оголена для тебе» Сільвія Дей;

Тим, хто любить психологію і драму одночасно дуже сподобається ця книга, яка розкриває таємниці і секрети людських душ.

«Як все це починалося» Пенелопа Лайвлі;

Для тих, хто любить веселі заплутані історії, комедійні сюжети і легке чтиво. Вам складно буде відкласти книгу, не прочитавши її до кінця.

«Поклик ангела» Гійом Мюссе;

Необхідно прочитати тим, хто вірить в любов, і вміє пронести почуття на відстані. Ніжна книга з легкої ностальгічною ноткою. Любов, це завжди прекрасно, чи не так?

«Винний» Лайза Баллантайн;

Любителям жахів і трилерів, психологічний роман і детектив в одному флаконі. Не варто читати на ніч, буде страшно.

Всі ці книги можна скачати в електронній версії або купити в паперовому варіанті на сайті в інтернеті.

Ви помітили, що автори книг в основному жінки? А адже це неспроста. Саме жінки мають буйною фантазією, і здатні повести за собою навіть недосвідченого читача.

Літо, швидше за все, буде спекотним, і це не від погоди, а від емоцій, які будуть переповнювати вас, коли ви будете читати нові літературні твори популярних авторів.

Зате ви завжди зможете підтримати розмову на роботі на будь-яку тему, і при питанні: «А ви читали?», З гордістю зможете відповісти: «Так, я читав».

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.