Стислий огляд подій

Колектив шахти «Відродження» достроково виконав річний план з видобутку вугілля

27 листопада у четверту зміну колектив шахти «Відродження» достроково виконав річний план з видобутку вугілля, піднявши нагора 265 тисяч тонн вугілля.

В. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко відзначив, що підприємство вже вкотре фінішує у числі перших. Привітали шахтарів з трудовим досягненням також представники влади – заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, міський голова Червонограда Андрій Залівський та заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

У листопаді 2015 року добовий видобуток по шахті «Відродження» становив у середньому 950 тонн, і до кінця року планується видати понадпланово ще 28 тис. тонн вугілля. Правильна і точна концентрація гірничих робіт – це підсумок злагодженої роботи усього інженерно-технічного персоналу шахти. Дільниця з видобутку вугілля під керівництвом Олександра Троцька (бригадир Михайло Козакевич) видає максимальний результат в складних як гірничо-геологічних, так і економічних умовах. Дільниця підготовчих робіт, яку очолює Андрій Куц (бригадир Андрій Ахтянкін) сумлінно готує фронт робіт для вуглевидобувників. Увесь колектив вірить у довготривалу виробничу перспективу шахти «Відродження» і щоденно працює на неї.

Марія ЛУЦЕНКО.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.