Стислий огляд подій

Кредит під заставу нерухомості в Києві

У всі часи люди шукали можливість отримати додаткові фінанси для вирішення тих чи інших життєвих труднощів. Так, найчастіше людина, що потребує позику, звертається за допомогою до родичів або друзів. Однак такий вид отримання грошей не завжди вигідний і безпечний, адже відома істина стверджує: «Хочеш зіпсувати відносини з людиною – позич йому грошей.»

Існує як мінімум 10 параметрів, за яких дана фінансова група знаходиться в числі лідерів. Кредити під заставу квартири в Києві від «Каштан 2000» користуються попитом протягом багатьох років, все більше завойовуючи популярність серед населення.

Стабільність організації. Ось уже протягом 15 років «Каштан 2000» обслуговує величезну кількість як фізичних осіб, так і великих компаній.

Шанс продовжити кредит під заставу квартири в Києві або його погасити достроково. Це дозволяє не ризикувати майном і уберегти свій гаманець від зайвих витрат.

Отримання до 80% готівки від вартості квартири під заставу.

Процентна ставка від 1,5% в місяць – найбільш вигідну пропозицію на сучасному ринку кредитування.
Фахівці компанії проводять оцінку нерухомості протягом доби, що дозволяє вирішити фінансові проблеми максимально швидко.
Допомогу у зборі необхідних довідок, і консультація з будь-яких спірних питань щодо оформлення документів.
Відсутність прихованих комісій і зайвих внесків.
Гарантоване відсутність непередбачених ситуацій протягом усього часу співробітництва.
 Індивідуальний підхід до кожного позичальника і гнучка система співпраці.
Наявність акцій і спеціальних пропозицій для постійних клієнтів.

Кредит під заставу нерухомості за 1 день

Скориставшись спеціальною пропозицією від «Каштан 2000» у позичальника з'являється можливість істота поліпшити своє фінансове становище, не турбуючись при цьому про необхідність серйозних переплат.

Підсумуємо: кредит під заставу нерухомості за 1 день від ломбарду «Каштан 2000» не передбачає ніяких додаткових операцій. Цілком можливо забрати гроші в день звернення. «Каштан 2000» дбає про свою бездоганну репутацію і довіру з боку позичальників, у зв'язку з чим при початку співпраці звертає увагу на всі пропозиції клієнта, роблячи умови спільної роботи максимально комфортними.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.