Стислий огляд подій

Кримінальні подій Львівщини

З 14 по 21 липня в Сокальський райвідділ міліції надійшло 99 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: навмисне пошкодження майна – 2, нанесення тілесних ушкоджень – 11, крадіжки – 8, шахрайства – 2.

14 липня до правоохоронців звернулася гр. Г., жителька смт. Гірник, і повідомила, що невідома особа 12 липня близько 23.00 год. шляхом вільного доступу поцупила сумочку, на лавці в альтанці біля бару «Ганнуся», що в с. Сілець. В сумочці був телефон «Нокіа Х-2» та 840 грн. Проводимо перевірку.

Цього ж дня по телефону надійшло повідомлення від гр. Д. з Белза, щоб вжити заходів до гр. П., жителя м. Белз, який завдав їй тілесних ушкоджень. 

15 липня гр. В., жителька смт. Жвирка, заявила, що її син, гр. В., в ніч на 15 липня із сарая по вул. Хмельницького самовільно зняв із покрівлі бляху. Щодо цього факту проводимо перевірку.

16 липня о 21.55 год. сокальчанин В. заявив, що невідома особа в період з 9 по 18 травня 2014 р. з нежитлової будівлі заявника викрала дві болгарки, електродрель, три переноски, завдавши збитків на 3000 грн. 

19 липня житель с. Завишень гр. Г. звернувся до правоохоронців, щоб вжити заходів до невідомих осіб, які 6 липня за місцем проживання заявника шахрайським способом, при замовленні вікон, заволоділи його коштами, 600 гривень. 

Цього ж дня в чергову частину по телефону надійшло повідомлення від дільничного інспектора про те, що до нього з заявою звернулася гр. Я., жителька с. Заболоття, щоб вжити заходів до невідомих осіб циганської національності, які за час відсутності заявниці вчинили крадіжку з господарства металевих виробів: труб, рейок, швейлерів, чавунного корита на загальну суму понад 3000 грн. З цього факту триває перевірка.

20 липня гр. Т. повідомила про те, що її чоловік цього ж дня за місцем проживання завдав заявниці тілесних ушкоджень.

Михайло ХОМИН,
т. в. о. начальника Сокальського РВ ГУМСУ у Львівській області.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews