Головна / Стислий огляд подій / Кримська природа

Кримська природа

Крим здавна і по праву називають прекрасною перлиною Європи. Там , на стику невеликих і субтропічних широт зосереджені відмінні риси природи Криму : рівнини і гори , античні вулкани та інноваційні грязьові сопки , озера чи моря , степу , рельєфи субсередземномор'я а також напівпустелі Присивашшя . Ніяк не випадком даний куточок неповторної території давно приваблює мандрівників. Ірис Конгрес Готель також вже багато років привертає своїх відвідувачів розкішшю і пишністю , так що можна порівняти ці об'єкти – рукотворний і нерукотворний .

Туристсько – ресурсний потенціал півострова Криму увібрав в себе понад 3000 об'єктів природного та антропогенного характеру які сконцентровані на 54 % на південному узбережжі , 18% – у головній зоні , це: Сімферополь , Білогірський і Бахчисарайський райони) , 10% – північної та східної ( Ленінський , Російська та Кіровський райони ) зонах , і на 8 % в західній зоні ( Чорноморський і Сакський райони).

На місцевості півострова є 17 муніципальних музеїв з 26 відділеннями , які діляться на історичні , краєзнавчі , природно- наукові , літературні , художні . 6 заповідників. У Криму приблизно 850 карстових печер , шахт і колодязів. З їх 50 печер були визнані фахівцями , потрібними для облаштування та відвідування мандрівниками і туристами . Червона та Мармурова печери обладнані для великої кількості відвідувань . Все це дає безперечний інтерес для мандрівників майже всіх держав світу. Хостел Ярослав зняти сьогодні також легко , як і номери в кримському готелі.

На нинішній день в Криму виконують туристську активність 512 суб'єктів підприємництва . У їх числі і іноземним туризмом промишляють 314 компаній , внутрішнім туризмом – 432 , іноземним туризмом – 176 , екскурсійною діяльністю – 218 , оздоровчо -спортивним туризмом – 160. З усього числа суб'єктів підприємницької діяльності , які мають дозвіл на надання туристичних послуг , свою базу живлення мають 83 фірми , а базу розміщення – 51.

Присутність туристських ресурсів , особливості наявної інфраструктури надають можливість удосконалювати в Криму є нетрадиційні форми туризму : скелелазіння , кінний , дельтапланеризм , велосипедний , гірничо -прохідної , винні та мисливські тур поїздки , вертолітні екскурсії , прогулянки на яхтах , підводні плавання з аквалангом.

Всі дані тур поїздки можливі в комбінованому вигляді , розрахованими на групи мандрівників і на індивідів , добре поєднуються з широким діапазоном додаткових послуг , різною формою розміщення , пересування та сервісу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!