Головна / Стислий огляд подій / Led лампочки: новинка ринку

Led лампочки: новинка ринку

Насправді, ці пристрої вже здобули популярність по всьому світу, але в нашій країні з'явилися відносно недавно і ще не застосовуються повсюдно. Причина для цього одна – недостатня інформованість користувачів. Адже варто лише дізнатися про переваги світлодіодних ламп, як питання вибору між ними і світильниками звичайної конструкції навіть не з'являється. Діоди однозначно виграють за всіма параметрами, і навіть їх дещо більша вартість зовсім не здається чимось недоречним. Якість діодних світильників значно вище, ніж їх вартість.

По суті, led лампочки кардинально відрізняються від своїх застарілих побратимів, і мають зовсім інший принцип роботи. З цим і пов'язані всі їх переваги і повна відсутність недоліків.

Електролампи світлодіодні: економити просто

Відсутність недоліків – це не голослівні твердження. Судіть самі, лід-світильники позбавлені недоліків, з якими всі ми стикалися у ламп розжарювання або люмінесцентні світоелементов:

– вони не перегріваються, і, як наслідок, не лопаються при включенні або виключенні, і не плавлять патрон освітлювального приладу;
– ці пристрої не мерехтять і не блимають, тим самим зовсім не створюючи навантаження на очі;
– електролампи світлодіодні не видають неприємних шумів або запахів при роботі;
– на запас їх робочого часу не впливає кількість включень і виключень;
– при створенні таких пристроїв не використовуються важкі метали та інші шкідливі речовини;
– лід лампи споживають на кілька порядків менше електроенергії, забезпечуючи значну економію;

Єдиним недоліком таких ламп можна назвати їх вартість, яка порівнянна з ціною чотирьох звичайних ламп. Але, по-перше, робочий ресурс лід світильників дорівнює сотні ламп розжарювання, а по-друге, саме у нашому магазині ви знайдете діодні світильники за найдоступнішими цінами в Україні з мінімальною націнкою від перевірених виробників. Їх вартість буде перекрита всього за місяць роботи засобами, які вам вдасться заощадити на рахунках за електрику.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!