Стислий огляд подій

Особистий прийом громадян

Минулого тижня в Сокальській районній раді особистий прийом громадян проводив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. До очільника області звертались, в основному, сільські голови та районні депутати, місцеві активісти з наболілими питаннями. Після особистого прийому, голова Львівської обласної ради розповів, що звернення стосувались сприяння в ремонті доріг, сільські голови просили виділити додаткові кошти на їх ремонт, бо на Сокальщині дороги в аварійному стані. Львівщина зараз в Україні попереду серед областей в плані ремонту доріг, але їх всіх зробити одночасно неможливо. Були звернення і щодо будівництва басейну в Сокальській школіінтернаті, горіння терикону, заборгованості по сплаті за землю ПАТ «Львівська вугільна компанія», неякісного ремонту доріг, міжнародної співпраці з Польщею.

Як зазначив Олександр Ганущин, йому приємно, що на Сокальщині звертались не за матеріальною допомогою, а з насущних проблем. Серед найбільших з них він відзначив поганий стан доріг та зупинився на роботі шахт. Нещодавно в обласній раді завершився конкурс мікропроектів, Сокальщина – перша в області. 

Олександр Ганущин побажав, аби ці проекти були реалізовані, щоб ми змогли виконати зобов’язання на етапі виділення коштів з бюджету на виконання робіт, бо якщо зараз район не дасть собі раду з такою кількістю проектів, то більше ніколи стільки перемог не отримає. Пообіцяв також посприяти у відкритті в найближчих роках митного переходу в Белзі, адже потрібно, щоб край розвивався. В липні голова ЛОР матиме зустріч з маршалком Любельським в Польщі, де обговорюватимуть питання міжнародної співпраці по програмі «Україна-Польща-Білорусь». Проектів вочевидь буде багато, але робитимуть ставку на один базовий в межах кожного району.

Після особистого прийому голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин оглянув будівництво басейну в Сокальській санаторній школіінтернаті, у Варяжі – ПРООНівський проект вуличного освітлення, костел та зустрівся з головами фракцій політичних партій в Сокальській районній раді. 

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.