Стислий огляд подій

Лікарні Львова мають 265 точок доступу до кисню

Місто працює над закупівлею кисневих концентраторів і підведенням кисню до лікарень Львова, аби було якомога більше можливостей для кисневої терапії пацієнтам, які цього потребуватимуть. Зараз по лікарнях облаштовано 265 таких точок доступу до кисню.

Про це розповіла заступниця міського голови й керівниця міського штабу протидії COVID-19 Галина Слічна під час онлайн-засідання штабу й колегії з депутатами.

«8-ма лікарня має 110 точок доступу до кисню і є 6 кисневих концентраторів. 1-ша лікарня має 29 точок доступу до кисню, 6 кисневих концентраторів і 26 переносних кисневих балонів. Лікарня швидкої допомоги має 83 точки доступу до кисню і 35 кисневих концентраторів. В пологовому будинку є 30 точок доступу до кисню і є кисневі концентратори. 5-та лікарня має 28 точок доступу до кисню і 1 кисневий концентратор.

Всього в лікарнях Львова є 265 точок доступу до кисню. Зараз ми працюємо над закупівлею кисневих концентраторів і підведенням кисню, де це можливо, і це найважливіше”, — зазначила Галина Слічна.

До слова, загалом в лікарнях Львова передбачили 920 ліжко-місць для хворих з коронавірусом. Зараз в лікарнях перебувають 266 пацієнтів з цією недугою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.