Стислий огляд подій

Львів отримав дванадцятий трамвай з Берліна

Сьогодні, 9 липня, Львів отримав останній, дванадцятий з партії подарованих Берліном, трамвай КТ4D. Вагон пройшов митне оформлення та вже прямує в депо до Львова. Про це поінформували в ЛКП «Львівелектротранс».

«Останній трамвай з Берліна вже в дорозі до нашого депо. Для курсування у Львові вагон, як і всі попередні, необхідно переобладнати під ширину міської колії, за необхідності замінити деякі деталі, пофарбувати. Також треба встановити обладнання системи е-квитка та автоматизованого озвучування. Після цього проведуть техогляд, сертифікацію та випробування (обкатку) трамвая», – пояснили у комунальному підприємстві.

До слова, два перші «берлінці» з цієї партії вже на етапі сертифікації. Тож невдовзі вони курсуватимуть на міських маршрутах. Планується, що це будуть маршрути №3 та №6. Решту трамваїв поетапно переобладнуватимуть та випускатимуть на маршрути.

Нагадаємо, 12 робочих вагонів КТ4D та запчастини до них Львову безоплатно передала Берлінська транспортна компанія. Перший трамвай з цієї партії місто отримало наприкінці травня цього року. Важливо, що ці вагони є енергоощадними. Зокрема, вони споживають в 2-2,5 раза менше електроенергії, ніж існуючі трамваї. Це дозволить Львівелектротрансу суттєво економити на оплаті за електроенергію.

Зауважимо, останнім часом у місті суттєво оновили рухомий склад електротранспорту. Зокрема, впродовж 2021-2024 років Львів придбав 10 сучасних низькопідлогових трамваїв «Електрон».

Голос Сокальщини на GoogleNews