Стислий огляд подій

Львівська область розвиває систему реабілітаційної допомоги для захисників та захисниць, які постраждали від російської агресії

Заклади охорони здоров’я Львівщини підписали пакети медичних послуг з Національною службою здоров’я України щодо стаціонарного та амбулаторного лікування.

Станом на сьогодні у нашій області 13 закладів охорони здоров’я забезпечують реабілітаційну допомогу стаціонарно, ще 33 медзаклади – амбулаторно. Відповідні пакети за Програмою медичних гарантій вони підписали з Національною службою здоров’я України. Також на Львівщині затвердили маршрути надання реабілітаційної допомоги у розрізі районів.

«Щоб кожен захисник та захисниця нашої держави могли безкоштовно відновити втрачені через війну можливості, Львівщина розвиває систему надання реабілітаційної допомоги. Наприклад, наш захисник Василь обороняв Україну біля Попасної. Отримав поранення. Спершу воїна евакуювали на лікування у Дніпро. Далі – на Львівщину. В одному з медзакладів нашої області Василь проходить реабілітацію. Тут знову навчився ходити», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, Львівська ОВА напрацювала Концепцію підтримки Захисників та Захисниць України. Вона передбачає різні можливості для наших воїнів, ветеранів та їхніх рідних. Зокрема підтримку у започаткуванні власної справи, здобутті нового фаху, медичну, психологічну, юридичну допомогу, участь у спортивних проєктах.

Усю інформацію за напрямами можна знайти на сайті Львівської ОВА у розділі «Захиснику та Захисниці»: https://loda.gov.ua/project/70266

Голос Сокальщини на GoogleNews