Стислий огляд подій

Маша і Ведмідь – про улюблений мультфільм всієї країни

Кінотеатр ivi.ru пропонує вашій увазі популярний мультиплікаційний серіал «Маша і Ведмідь», що оповідає про міцну дружбу колишнього циркового ведмедя і пустотливий дівчинки Маші. Мультфільм для всієї родини дозволить провести вечір з користю і отримати задоволення від його перегляду.
Все нове – це забуте старе

Мультиплікаційний серіал «Маша і Ведмідь» – це не що інше, як старий, відомим усім, сюжет, обіграний по-новому. Популярний вітчизняний мультфільм, створений Олегом Кузікова і компанією «Анімаккорд», завоював любов мільйонів дорослих і дітей.

Батькам серіал подобається завдяки повчального ефекту, яким він володіє – у кожній серії Маша потрапляє в ту чи іншу ситуацію, з якої знаходить правильний вихід, засвоюючи при цьому важливий урок. А діти вважають за краще дивитися мультфільм через безліч смішних і кумедних моментів, які є невід’ємною частиною кожної серії.

Мультики онлайн «Маша і ведмідь» можна дивитися у зручному онлайн-кінотеатрі на ivi.ru
Робота над мультфільмом

Команда працівників, трудящих над серіалом, складається з п’ятдесяти штатних співробітників. Одна серія знімається близько п’яти місяців, проте для того, щоб не змушувати маленьких шанувальників чекати, компанія «Анімаккорд» знімає відразу кілька серій і тому періодичність виходу нових епізодів становить приблизно півтора місяця.

Олег Кузиков також зізнається в тому, що вони дуже часто отримують пропозиції зняти повнометражну версію мультфільму, однак поки що режисер відмовляється від цієї затії. Він вважає, що робота над таким проектом повинна буде початися тільки тоді, коли з’явиться по-справжньому хороший сценарій. Робота над повнометражною версією зажадає зовсім іншого підходу, в тому числі й інших фінансових витрат, тому на даний момент здійснювати її Кузиков не береться.

Мультфільми онлайн дивитися безкоштовно дуже легко! Не потрібно витрачати час на пошуки нових серій у високій якості – тепер всі вони зібрані в онлайн-кінотеатрі на ivi.ru
Прототип Маші

Головна героїня мультиплікаційного серіалу Маша має підтримку в особі Аліни Кушкіна. За словами Кузікова, дівчинку знайшли зовсім випадково, через знайомих, проте схожість з Машею домальовують вже самі глядачі. Продюсер, проте, погоджується, що без голосу Аліни знайома всім Маша – це вже не Маша і, безсумнівно, юна зірка привносить якісь риси свого характеру в образ головної героїні мультфільму. Більше того, саме вона служить постійним нагадуванням про те, що серіал робиться для маленьких дітей і всю критику, що висловлюється на адресу їхнього проекту, потрібно враховувати.

Тепер подивитися всі роботи талановитого вітчизняного продюсера і режисера Олега Кузікова можна в онлайн-кінотеатрі на ivi.ru

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.