Стислий огляд подій

Угринівська школа на Сокальщині має найбільшу потребу у фінансуванні на одного учня у район

13 червня 2018р., у середу, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, зустрівся із громадою села Угринів.

Головним питанням зустрічі було оптимізація навчального закладу “Угринівська загальноосвітня школа І ступеня Сокальської районної ради Львівської області”.

У зустрічі, з жителями села та батьками учнів, взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук, головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин та голова Хоробрівської сільської ради Володимир Сава.

Батьків та жителів села Угринів було ознайомлено із фінансовою складовою закладу освіти, в якому на даний час навчається лише 10 учнів, а склад персоналу (навчальний та обслуговуючий) налучіє 8 осіб.

У ході зустрічі було обумовлено фінансові видатки у майбутньому на установу та колектив, адже Угринівська школа має найбільшу  потребу у фінансуванні на одного учня у район.

Зазначимо, що 27 вересня 2017 року, Сокальська районна рада прийняла рішення про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області  шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.