Стислий огляд подій

Хвилини радості й тепла

Неможливо згадувати їх без хвилювання: хворих, немічних, самотніх людей, що перебувають на лікуванні в Угнівському хоспісі. Тут, за його стінами, здається, зупинилось життя, звівшись до "світла вікон хатньої кімнати".

За покликом серця уже кілька років 19 грудня учні 13 групи місцевого ліцею під керівництвом майстра виробничого навчання Катерини Купецької та класного керівника Галини Губені поспішають хоч на кілька хвилин подарувати казку цим літнім людям. Святий Миколай (учень 9 групи Тарас Зіньків) та дівчата в українських костюмах  учениці 13 групи Надія Губені, Вікторія Садовська та Галина Поліщук  з піснею "Ой, хтохто Миколая любить" заходять у лікарську установу.

Хвилина-друга і на очах присутніх з'являються сльози, сльози радості і тепла, що повертають кожного у дитинство, часи Чудотворного Миколая, що обдаровує усіх чемних і слухняних дітей. З колядками і найкращими побажаннями-віншуваннями Святий Миколай роздає нехитрі подаруночки, зроблені руками майбутніх кухарів, кондитерів.

…Учасники дійства давно повернулися в ліцей, а літні люди до самого вечора з теплом згадували ті хвилини людяності і любові, які їм подарували у цей незвичайний день. 

Надія КАНЮКА, викладач Угнівського АБЛ.

Фото Галини Губені, викладача ліцею.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.