Стислий огляд подій

Ми – частина природи

Екологічне виховання сьогодні, як ніколи, є надзвичайно актуальним. Воно покликане допомогти зрозуміти багатогранне значення природи для громади і для кожної людини зокрема. Природа  це першооснова існування людини, а ми  частина природи. Тому завдання нашого НВК  виховати свідоме ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

Під час толоки в Опільському НВК було гамірно. Адже учні, вчителі, батьки учнів та вихованців зібралися разом, щоб у рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" провести День благоустрою.

Усі працювали як мурашки. Батьки допомагали розчищати дерева, обрізувати сухі гілки. Інші підбілювали дерева, прибирали подвір'я. Не хотіли залишатись осторонь без роботи і діти. Вони старанно збирали сухі гілочки, підмітали подвір'я, збирали сміття на лузі біля школи. А також поливали маленькі деревця, які нещодавно посаджені біля церкви.

Життя коротке  не все встигнеш здійснити, але прийдуть нові покоління. Будуть вдячні нам, що ми не марнували час, а діяли, намагались зробити щось приємне і корисне і для школи, і для села та його мешканців.

Світлана МИЛИК,
вчитель Опільського НВК "ЗШ І ступеня дитсадок

Голос Сокальщини на GoogleNews