Стислий огляд подій

Митників у Раві-Руській екіпірують боді-камерами, що дозволить фіксувати весь процес роботи

Митників екіпірують бодікамерами, щоб фіксувати весь процес роботи

У березні-квітні цього року пункт пропуску Рава-Руська отримає більше 30 бодікамери, що дозволить фіксувати весь процес роботи та запобігати можливим правопорушенням.

Про це йшлося на нараді в.о. начальника Львівської митниці Данііла Меньшикова з Йозефом Орескі, старшим радником з інтегрованого управління кордонами Львівського регіонального представництва Консультативної місії Євросоюзу, інформує Львівська митниця.

Учасники зустрічі обговорили питання протидії транскордонній злочинності, посилення боротьби з митними правопорушеннями та діджиталізації, зокрема, в частині оперативного обміну даними між українськими та польськими митниками щодо декларування переміщуваних через кордон товарів.

Окрім того, Йозеф Орескі підтримав участь Львівської митниці у пілотному проєкті, який передбачає використання індивідуальних портативних відеокамер. У березні-квітні цього року пункт пропуску Рава-Руська отримає більше 30 бодікамери, що дозволить фіксувати весь процес роботи та запобігати можливим правопорушенням.

Сторони також домовились про налагодження взаємодії між правоохоронними органами та міжнародними організаціями.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.