Стислий огляд подій

На календарі шахти «Відродження» – 2015-ий рік

28 листопада копальня «Відродження» (директор Павло Овчінніков, заступник директора з виробництва Ігор Чорний, голови профспілок Володимир Пащук і Ростислав Офіцінський) достроково виконала річний план з видобутку вугілля.

Колектив працює стабільно, примножуючи славні традиції шахтарського краю. Від початку року видобуто 209 тисяч тонн рядового вугілля, середньодобовий видобуток «чорного золота» по копальні при плані 692 т на добу фактично склав 760 т.

Продуктивність праці гірника очисного забою склала 128,8%. Хороших показників у праці добилися дільниці №4 та прохідницьких робіт: Олександра Троцька, Михайла Козакевича, Андрія Куца і Андрія Ахтянкіна.

– Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу шахти і дають впевненість, що до кінця поточного року буде видобуто ще понад вісімнадцять тисяч тонн рядового вугілля, а в майбутньому достроково зустрінутий ще не один виробничий рік, – підкреслив у вітальній адресі колективу шахти «Відродження» в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ярослав Шаварський.

А минулої п’ятниці на колегії райдержадміністрації голова РДА Олег Кожушко вручив керівнику ДП «Львіввугілля» Ярославу Шаварському подяки від т. в. о. голови Львівської облдержадмінстрації Юрія Турянського за сумлінну працю та дострокове виконання річних планів з проходження гірничих виробок колективам копалень «Лісова» та «Червоноградська».

Василь СОРОЧУК.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.