Стислий огляд подій

На катері “Сокаль” служать сокальчани

Тісні зв`язки єднають Сокальщину з військовою частиною А-4414 Військово-Морських Сил з м. Севастополя, де несе службу санітарний катер "Сокаль". Троє представників цієї частини  заступник командира з виховної роботи, капітан II рангу Олексій Степаненко, заступник командира з тилового забезпечення, підполковник Геннадій Гуля та заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи, капітан II рангу Павло Даневич. Гості з Севастополя брали участь у святкуванні Дня міста Сокаля. Спілкувалися з сокальчанами, оглядали дитячий майданчик, який цього дня був відкритий для дітей. Вони побачили, що Сокаль змінюється на краще, адже бували тут вже не раз. Їм сподобалось, що наше місто чисте і охайне, гарні приватні будівлі, підстрижені газони, тінисті алеї. Хоча їх вразили наші дороги, але саме святкування зачарувало талантами, молодістю і красою. Про це вони розповідали в редакції часопису "Голос з-над Бугу", куди завітали разом з головою районної ради Ігорем Дацюком.

Представники Військово-Морських Сил України розповідали про своє життя, про те, як несе службу катер "Сокаль", де проходять військову службу четверо представників Сокальщини.

Катер "Сокаль" брав участь у навчанні "Форватер Миру2011". А  з 6 по 18 червня "Сокаль" – учасник спільного українсько-американського навчання "Сі Бриз2011" в Одесі. Також братиме участь у святковому рейді з нагоди 20річчя Незалежності України.

Для зміцнення дружби між Кримом і Західною Україною потрібне спілкування і взаємозв`язки на основі людяності, доброзичливості, бо дружба не має перешкод,  були впевнені гості зі Севастополя. Журналісти та військові обмінялися адресами сайтів, вони ознайомилися з газетою "Голос з-над Бугу", пообіцяли надавати інформацію з катера "Сокаль".

Представники військової частини А4414 Військово-Морських Сил України зустрілись з представниками влади  головою РДА Миколою Мисаком, головою районної ради Ігорем Дацюком, Сокальським міським головою Богданом Зарічним та іншими. Було пролонговано угоду про шефські зв`язки та співпрацю між Сокальськими райдержадміністрацією, районною і міською радами та військовою частиною А4414 ВМС України. Сокальщина вже понад десять років надає шефську допомогу санітарному катеру "Сокаль" та ТРК "Бриз". Зокрема, підшефним передали телевізор, морозильну камеру, пральну машинку, спальні комплекти, медикаменти тощо. На прохання ТРК "Бриз" надіслано касети та записи українських пісень. Сокальчани, які бачили на святі людей у військовій формі, радо спілкувалися з ними, запрошували в гості.

Оксана ПРОЦЬ.

На знімку: під час зустрічі в редакції "Голосу з-над Бугу".
Фото Василя Сорочука.              

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.