Стислий огляд подій

На пункт пропуску у Львівщині водій автомобіля намагався у паливному баку перевезти наркотики у Польщу

Підозрілу речовину вилучену митниками досліджують на предмет вмісту наркотичних засобів

Нещодавно в одному з пунктів пропуску на Львівщині працівники Галицької митниці Держмитслужби спільно з прикордонниками під час митного огляду транспортного засобу «Mercedes-Benz», який під керуванням громадянина України прямув у Республіку Польщу, виявили речовину з можливим вмістом наркотичних засобів.

Так, під час поглибленого огляду, у зазначеному автомобілі було виявлено додаткове дно паливного бака, у якому з ознаками приховування від митного контролю перевозилася підозріла речовина білого кольору. Загальна кількість суміші становить близько 110 літрів. Коментуючи даний факт, водій авто зазначив, що це хімічна речовина для обробки рослин.

Проте, аналіз з використанням експрес-тестів на наявність та вміст наркотичних засобів дав позитивну реакцію, а саме відбулася зміна кольору, що вказує на можливий вміст у даній рідині наркотиків. Речовину вилучено та передано для подальшого лабораторного дослідження.

За даним фактом направлено повідомлення про можливе виявлення ознак злочину передбаченого ст.305 КК України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів».

Галицька митниця ДФС

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.