Головна / Стислий огляд подій / На розвиток територіальних громад Сокальщини

На розвиток територіальних громад Сокальщини

Як уже повідомлялось на сторінках “Голосу з-над Бугу”, конкурсна комісія Львіської обласної ради підсумувала проведення обласного конкурсу мікропроектів в рамках "Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів". Результатом оцінювання мікропроектів від Сокальського району з 13 поданих на конкурс, сім визнані переможцями і на їх реалізацію передбачені кошти з обласного бюджету. Зокрема, це проекти місцевих рад: Волсвинської сільської ради  "Реконструкція даху приміщення Народного дому с. Волсвин"  49 тис. грн.; Стенятинської сільської ради  "Створення культурнопросвітницького та історикоетнографічного Центру с. Стенятин”  50 тис. грн.; Поторицької сільської ради  "Сільська "Просвіта"  для громади села Поториця"  49 тис. 963 грн.; Ванівської сільської ради  "Створення культурноосвітнього центру розвитку громади с. Глухів"  50 тис. грн.; Острівської сільської ради  "Створення Центру розвитку громади села Острів  нові стандарти надання культурно-просвітницьких послуг мешканцям села"  50 тис. грн.; Лучицької сільської ради  "Молодіжний майданчик"  30 тис. грн., і "Реконструкція, модернізація та утримання в належному стані зовнішнього вуличного освітлення; застосування енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів"  35 тис. грн. У підсумку  це понад 300 тисяч гривень додатково залучених коштів з обласного бюджету на підтримку ініціативи та розвиток територіальних громад Сокальщини.

Мікропроекти інших територіальних громад зараховані до групи резерву. При достатньому фінансуванні Програми з обласного бюджету, невиконанні умов обласного конкурсу переможцями, або економії коштів з проектівпереможців, учасники з резервного переліку матимуть можливість бути профінансованими.

Перед районом та територіальними громадами, переможцями конкурсу мікропроектів, стоїть завдання оперативно та злагоджено спрацювати по забезпеченню співфінансування, освоєння коштів і втілення проектів у життя.

Володимир ЧУБ,
заступник голови Сокальської районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!