Головна / Стислий огляд подій / На семінарі – про сланцевий газ

На семінарі – про сланцевий газ

У місті Кам"янка-Бузька відбувся семінар щодо виробництва природного газу зі сланцевих порід. У ньому взяли участь представники Сокальщини  перший заступник голови РДА Павло Савчук, радник районної ради Василь Козира, Двірцівський, Реклинецький сільські голови  Надія Стрілець, Роман Левків, секретар Великомостівської міської ради Ірина Погранична, депутати цих та Бутинської місцевих рад та інші.

Усі присутні переглянули відеоролик про сланцевий газ. Для них також зроблено огляд технологічних розробок корпорації "Шеврон", висвітлено загальну політику корпорації щодо охорони навколишнього середовища під час його видобутку, охарактеризовано доступність водних ресурсів у Західній Україні, поширено досвід у розробці сланцевого газу в Польші та США.

Представники корпорації "Шеврон" наголошували на сучасній високій та екологічно безпечній технології видобутку нетрадиційного газу у світі. Україна має усі шанси перетворитися з країни імпортера газу в його експортера. До речі, Олеське родовище газосланцевих порід протягнулося і на території вищеназваних міської та сільських рад.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!