Головна / Стислий огляд подій / На Сокальщині діятимуть загони самооборони

На Сокальщині діятимуть загони самооборони

31 липня на нараді з керівниками господарських структур району розглянули питання про виконання Указу Президента України №607/2014 "Про часткову мобілізацію" та про формування на території району загонів оборони. Голова РДА О. Кожушко поінформував присутніх про основні положення Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" та наголосив, що обов’язок керівників  забезпечити належне його виконання. Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак повідомив про завдання, що доведені району щодо постачання Збройним Силам України автомобільної техніки та ознайомив з Положенням про військово-транспортний обов’язок, а також наголосив на створенні загонів оборони з метою забезпечення охорони об’єктів в умовах надзвичайного стану.

Про допомогу прикордонникам застав "Павловичі" та "Белз" та про погодження списків обліку військовозобов’язаних вів мову завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи і запобіганню та виявленню корупції апарату РДА Володимир Шевчук.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб сказав, що підприємства і організації переказують військовим одноденний заробіток, а перший заступник голови РДА Тарас Стародуб просив правоохоронні органи посилити контроль за переселенцями, які скуповують нерухомість.

На нараді голова РДА представив нового керівника  начальника Червоноградського міжрайонного відділу УСБУ у Львівській області Романа Мариняка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!