Стислий огляд подій

На Сокальщині врятували ліс від вогню

З настанням тепла і внаслідок безвідповідального поводження з вогнем 1 травня загорілася суха трава і сміттєзвалище біля села Волсвин. Вогонь міг перекинутися на лісовий масив Сокальського ДЛГП «Галсільліс», але завдяки пильній охороні лісника, ветерана лісового господарства Петра Пелеха, лісничого Р. Голінки, які вчасно повідомили про пожежу і організували гасіння, «червоного півня» вдалося ліквідувати.

На ліквідацію пожежі прибув пожежний автомобіль ДПРЧ-33 м. Червоноград на чолі з начальником караулу ст. лейтенантом І. Данильчуком та екіпажем в складі командира відділення А. Сака, старшого пожежного А. Пєха, водія М. Костюкевича, які вміло і професійно приборкали вогонь.

В ліквідації загорання активну участь взяли учні Волсвинської школи Віктор Стель-мащук, Богдан Сорока, Роман Рончко, а також учні червоноградських навчальних закладів Тарас Підлужний та Мар’ян Гук. Висловлюємо подяку всім, хто брав участь в ліквідації пожежі, а також батькам і вчителям школи за гідне виховання дітей, які виявилися небайдужими до цього стихійного лиха.

Ще раз звертаюсь до жителів району: не забувайте правила пожежної безпеки, правила поводження з вогнем, адже від необережності і безвідповідальності до великої біди – один крок.

Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ, директор Сокальського ДЛГП «Галсільліс».      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.