Головна / Стислий огляд подій / На Сокальщині буде придбано рятувально-пожежний автомобіль з обладнанням

На Сокальщині буде придбано рятувально-пожежний автомобіль з обладнанням

Сокальська районна рада ще торік оголосила про проведення відкритих торгів на придбання рятувально-пожежного автомобіля з обладнанням. Закупівлю здійснюють в рамках реалізації проекту "Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на загрози середовища: Томашів – Любельський-Жовква-Сокаль", за Програмою транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна в 2007-2013 рр. Європейського інструменту сусідства і партнерства.

Відтак, 3 лютого у Сокальській районній раді голова комітету з конкурсних торгів, керуюча справами районної ради Любов Ребрина запросила учасників на процедуру розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю спеціального та спеціалізованого автомобіля (рятувально-пожежний автомобіль з обладнанням). Заявки подали п"ять претендентів: ТОВ "Компанія "ТІТАЛ" (м. Київ), Мірослав Столярчик (Przedsiebiorslwo Uslugowo Handlowe, м. Кельце), "PROFBEH" (Przedsiebiorslwo Uslugowo Handlowe, м. Томашовська гора), "MоmoTRUCK" (Przedsiebiorslwo Uslugowo Handlowe, м. Кельце), ТзОВ "Трак Сервіс Львів" (Львівська область, Городоцький район, с. Воля Бартатівська). Претенденти подали пакет необхідних документів, де, зокрема, є опис технічних параметрів пожежного автомобіля, фото, сертифікати якості та інше. Лише ТОВ "Компанія "ТІТАЛ" не подала дійсних сертифікатів для використання в українських аварійнорятувальних підрозділах, або в підрозділах протипожежної служби на території Польщі, який вимагався документацією конкурсних торгів.

Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів члени комітету перевіряли наявність чи відсутність усіх необхідних документів, а також оголошували найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціну пропозицій конкурсних торгів. Зазначену інформацію внесли до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Комітет з конкурсних торгів розгляне та вивчить усі подані пропозиції, проведе їх оцінку та визначить переможця.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.