Стислий огляд подій

На ТРК “Сокаль” нова студія

Від минулого понеділка наші колеги з ТРК «Сокаль» ведуть мовлення з нової студії. За словами в. о. генерального директора Ганни Бродюк, це свідчить про те, що «радіо «Сокаль» не стоїть на місці, ми ростемо, розвиваємось, в нас з’являються нові можливості. В новій студії є два місця для ведучих, чотири – для гостей. На прямі ефіри запрошуватимемо владу, громаду, щоб обговорювати ті проблеми, які турбують мешканців Сокальського району. З того часу, відколи сюди переїхали, зробили чимало: провели капітальний ремонт першого поверху, пізніше – другого. Дякуємо нашим засновникам – районній раді, що виділяє кошти на Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль». Тому частково маємо кошти на зарплату, а власні можемо витрачати на інші потреби. Це заслуга всього нашого колективу. Дякую також Миколі Паську, який розпочав усю цю роботу і нам допомагав. Також вдячна нашому інженеру Ігорю Дзядику, бо вся технічна сторона – це його заслуги». 

Священики катедрального храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаль Ярослав Валюх та Андрій Дутчак освятили приміщення.

Зокрема, о. Я. Валюх наголосив, що «ця подія є радісною, свідчить про це чисельна присутність гостей, ми сердечно вітаємо працівників з відкриттям нової студії. Людина завжди відчуває радість, коли чогось досягає, коли щось вдається зробити. Важливо завжди пам’ятати, що усі плоди нашої праці – це реалізація тих дарів, які ми отримуємо від Бога. Він завжди щедро дає людині, щоб вона могла послужити тому, хто є біля неї. А радіо має дуже гарну місію – доносити до людей новини… Тож бажаю, щоб усі, хто тут працює, були завжди здорові, вміли ділитись інформацією».

Голова комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва Олег Солодяк та голова комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ Віктор Притулко гордяться радіо «Сокаль»:

– Навіть червоноградці (і не тільки!!!) його слухають, на це є вагомі причини. Але всеодно потрібно вдосконалюватись, давати правдиву інформацію, те, чого потребує суспільство. Колектив творчий, завжди повен енергії, в ефір запускає нові проекти. В час Революції Гідності ви стояли в перших рядах, давали оперативну інформацію для слухачів. Хай вам щастить! Навіть нині на радіо звучить патріотична тематика. Напевно, найтяжче було зберігати формат українського радіо, бо свого часу активно нищилося все українське. Ви – патріоти, підтримуєте Україну, своє і рідне. 

– Сокальський район має дійсно якісне радіо, завжди його слухаю, – сказав голова РДА Олег Пелих. – Тут цікаві новини, гарний формат музики, який підходить і молоді, і людям старшого віку. Бажаю колективу і надалі розвиватися, йти вперед, хай Матір Божа береже вас і ваші родини.

Працівників радіо «Сокаль» також привітали Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, головний редактор газети «Голос з-над Бугу» Василь Сорочук, керівник служби інформаційної служби ДП «Львіввугілля» Марина Громик.

А голова районної ради, донедавна – генеральний директор ТРК «Сокаль»  Микола Пасько наголосив:

– Приємно, що ви збільшуєте балансову вартість підприємства. За цією роботою – самопожертва колективу, бо всі залишкові кошти ми спрямовували в покращення нашої радіостанції. Економили на зарплаті, щоб вкласти кошти в цю нову студію. Дуже приємно, що вдалось завершити те, що розпочали, коли я був керівником радіо. Пам’ятаю, коли радіостанція знаходилася на пошті, ми тіснились на кількох квадратних метрах. А коли перейшли сюди, засукали рукава й усі разом працювали. П’ять років пройшло з того часу, про це нагадують фотографії…

Цього дня було чимало вітань на адресу ТРК «Сокаль», а з нової студії до слухачів так приємно звучать слова ведучих, які розповідають про новини в нашому краї, державі, вітають з уродинами… Тож творчого злету, вам, колеги!

Василь Сорочук.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.