Стислий огляд подій

На вулиці Личаківській у Львові розширили частину дороги

Як розповів директор департаменту міської агломерації та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, на вул. Личаківській розширили частину дороги – близько 50 м. від перехрестя з вул. Пасічною в сторону автостанції № 6. Це дало можливість автомобілям, які повертають на Винники швидше повертати праворуч і не створювати затримок у русі для автомобілів, які повертають ліворуч в напрямі центру. Цьогоріч роботи з розширення автосмуги в напрямку автостанції будуть продовжені.

«Відтак, зараз на перетині вулиць Пасічна-Личаківська автомобілі мають можливість повертати як ліворуч – в напрямку центру, так  і вправо – в напрямку Винник. І, власне, ця смуга, яку ми продовжили, вона дає можливість автомобілям, які повертають праворуч швидше «виходити» з вул. Пасічної і не заважати автомобілям, які повертають ліворуч в сторону центру і скорочувати тривалість перебування на цьому перехресті до виїзду на вул. Личаківську.

В подальшому ми плануємо переносити опори зовнішнього освітлення, які є за маршрутом цієї смуги, і продовжувати її так, як це є передбачено проєктом в напрямі автостанції № 6»,- зазначив Олег Забарило.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.