Головна / Стислий огляд подій / Районна програма по медичному забезпеченню демобілізованих учасників АТО успішно працює – Роман Швед

Районна програма по медичному забезпеченню демобілізованих учасників АТО успішно працює – Роман Швед

У четвер, 14 грудня відбулося засідання координаційної ради з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників АТО, під головуванням Ірини Задолинної.

На порядку денному було п’ять важливих питань, зокрема:

  • Підготовка зустрічі членів сімей загиблих учасників АТО з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою у місті Львів 22 грудня 2017 року – по даному питанню доповів Олександр Міщук директор Сокальського РЦСССДМ
  • Медичне забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО: санаторно-курортне лікування; Направлення учасників АТО на оздоровлення у соляну кімнату територіального центру – доповів головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.
  • Соціальне забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО – доповів завідувач сектору соціальних гарантій відділу соціальних гарантій та пільг Анна Ісаєва
  • Закріплення відповідальних осіб за надання інформації для наповнення реєстру демобілізованих учасників АТО, який ведеться в онлайн-режимі – доповідачем виступив Олександр Міщук директор Сокальського РЦСССДМ.
  • Забезпечення демобілізованих учасників АТО та членвв сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками. Доповідачами по цьому питанню виступили начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА Мирослава Баралус та заступник начальника відділу Держгеокадастру у Сокальському районі та місті Червоноград Львівської області Ольга Луговська.

Як зазначив головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед, що районна програма по медичному забезпеченню демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019рр., усіпшно працює. При цьому додав: “Маємо надію, що така програма буде прийнята і у 2018 році” .

По закінченні засідання головою райдержадміністрації дано ряд доручень начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!