Стислий огляд подій

На завтра синоптики по території Львівщини прогнозують грозу та шквал до 20 м/с

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що 26 серпня вранці та вдень буде гроза, шквал 15 – 20 м/с, град.

Закликаємо усіх зважати на прогноз погоди й бути обачними.

Нагадуємо правила поведінки під час грози:

– якщо ви вдома, зачиніть вікна та двері, щоб не було протягу, бо він притягує кульову блискавку; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови.

– якщо ви на вулиці, не ховайтесь під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникайте металевих парканів, рекламних щитів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривайте парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 26 – 28 серпня збережеться надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека

По місту Львову: 26 –28 серпня збережеться надзвичайна(5-й клас)пожежна небезпека.

Головне управління ДСНС України у Львівській області попереджає, що за таких умов суха трава може зайнятись у лічені секунди навіть від залишеного недопалка.

Тож закликаємо громадян бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях, а також під час прибирання присадибних ділянок.

Голос Сокальщини на GoogleNews