Головна / Стислий огляд подій / Нам пишуть герої зі сходу

Нам пишуть герої зі сходу

Влітку ми не тільки відпочивали, а ще малювали, писали коротенькі листи нашим воїнам на схід. Адже вони захищають країну, щоб жити у єдиній державі. Ми просили їх не тільки зупинити ворогів, але й вигнати їх з нашої землі. 

І ось сталося диво – ми отримали відповіді від наших воїнів. Скільки було радості, несподіванок в наших очах, коли ми читали ці листи, а читали у школі, вдома. Крім листів, дівчата отримали величезне фото наших воїнів, яке ми розмістили на видному місці у класі, а хлопці – чудові горнятка із зображенням наших героїв, на якому вони усміхаються нам. Хочемо бачити вас і надалі здоровими і живими.

З цими чудовими подарунками до нас завітала керівник кредитної спілки «Вигода» Жанна Журавінська. Із спілкою «Вигода» у нас спільні проекти «Ощадливість», «З Україною у серці» (під керівництвом нашої вчительки Надії Пинки). Ми хоч і малі, але розуміємо, якої великої шкоди завдає нам війна, скільки вона забрала життів. Ми так хочемо жити у мирній Україні! Хочемо, щоб Україна процвітала, як європейська держава. 

Знаємо, що наші воїни кожної хвилини ризикують своїм життям та здоров’ям. Нехай хоч наші малюнки трішечки розвеселять їх, а листи додадуть сміливості, адже ми з них беремо приклад.

І знову ми малюємо, робимо аплікації, пишемо їм, щоб вони били ворогів, гнали їх геть з України. Ось наш заклик: «По ворогах – вогонь!» Наші однолітки на сході хочуть також йти в школу під мирним небом – це ми точно знаємо, бо з нами навчалася Аня з Маріуполя. Пам’ятайте, українці – герої, вони не здаються. Ніхто не зможе зламати вашої віри і волі. Слава Вам, наші горді захисники України.

Чекаємо миру!

Маркіян ЧАБАН,учень 2-Б класу Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей».

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!